NOG Vacature Docent Engels 1e en 2e gr. vevanging

Functietitel:
Docent Engels 1e en 2e gr. vevanging
Online datum:
07-05-2024
Aanvang functie:
01-08-2024
Provincie:
Zuid-Holland
Plaats:
Papendrecht en Hardinxveld-Giessendam
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0.5
Dienstverband:
Tijdelijk
Uren:
20
Soort vacature:
Parttime
Omschrijving:

Vacaturebeschrijving:

Het Willem de Zwijger College zoekt per 01-08-2024 een docent Engels, 1e en/of 2e graads, ter vervanging van een zieke collega.

Word jij onze nieuwe (tijdelijke) collega?
In verband met ziekte van een van onze medewerkers, zijn wij per 1 augustus 2024 op zoek naar een docent Engels, 1e en/of 2e graads bevoegd. Omvang: 0,5 fte (7,5 lessen van 80 minuten + voor- en nabereidingstijd).

Wat bieden we jou?
Een leuke, gevarieerde baan in een school met kansen. Een school waar de leerling persoonlijke aandacht krijgt van zijn/haar coach. Niet voor niets is onze slogan: De Willem gaat voor jou!
En dat geldt niet alleen voor onze leerlingen, maar zeker ook voor onze collega’s.
Als je kiest voor de Willem, kies je voor een school waar je je snel thuis voelt. Hoe merk je dat? Er staat een team van collega’s voor je klaar die je begeleiden in jouw zoektocht naar je eigen plek binnen de Willem. Voor startende leerkrachten hebben we een goed begeleidingstraject met workshops, intervisie en coaching.

Wat vragen we van jou?
Je hebt een 2e graads bevoegdheid voor Engels
Je bent flexibel, kunt goed samenwerken met de sectie en je bent leerlinggericht
Je bent een teamspeler en bent in staat een prettig pedagogisch klimaat in de klas te realiseren, waarbij leerlingen zich gezien voelen

Meer weten over de vacature?
Als je vragen hebt over de vacature, kun je contact opnemen met Sultan Akbay. Haar mailadres is s.akbay@wdezwijger.nl. Bellen kan natuurlijk ook: 078-6417970.

Enthousiast?
Wij nodigen je van harte uit om je motivatiebrief en CV te versturen via onderstaande button ‘solliciteren’ en wellicht kunnen we snel een afspraak maken! We streven ernaar de procedure zo snel mogelijk af te ronden.

Aanvangsdatum: 1 augustus 2024

Fte: 0,5

Dienstverband: Vervanging

Salaris: Afhankelijk van ervaring

Bouw/afdeling: Onder- en bovenbouw

Vestiging: Willem de Zwijger College Papendrecht en/of Hardinxveld-Giessendam

Solliciteren

Interesse? Druk op de solliciteren knop.

Gegevens Willem de Zwijger College

Naam instelling:
Willem de Zwijger College
Adres:
Van der Palmstraat 2
Postcode:
3351 HA
Plaats:
Papendrecht
Telefoonnummer:
078 - 6417970
Website:
https://www.wdezwijger.nl
Provincie:
Noord-Holland
Omschrijving:

Het Willem de Zwijger College Papendrecht is een gerenommeerde school met een rijke geschiedenis en een sterke reputatie in de regio. Als onderdeel van Onderwijsgroep Zuid-Hollandse Waarden voor PO en VO (OZHW) staat het Willem de Zwijger College bekend om zijn hoogwaardige onderwijsaanbod en toewijding aan de persoonlijke ontwikkeling van elke leerling.

Onze school biedt een eigentijdse en inspirerende leeromgeving waarin leerlingen worden aangemoedigd om hun talenten te ontdekken en te ontplooien. Met een breed scala aan onderwijsprogramma's en vakken streven we ernaar om onze leerlingen voor te bereiden op hun toekomstige carrières en persoonlijke groei. Het Willem de Zwijger College Papendrecht legt de nadruk op een gedegen basis en biedt tevens uitdagende mogelijkheden voor verdieping en verbreding.

Bij ons staat de leerling centraal. We bieden een veilige en inclusieve leeromgeving waarin leerlingen worden gestimuleerd om hun eigen leerproces vorm te geven en verantwoordelijkheid te nemen voor hun eigen ontwikkeling. Met behulp van moderne leermiddelen, individuele begeleiding en eenpersoonlijke aanpak streven wij ernaar om elke leerling te ondersteunen bij hetbehalen van zijn of haar hoogst haalbare diploma.

Als school hechten we veel waarde aan samenwerking en participatie. We geloven dat betrokkenheid van ouders en de bredere gemeenschap essentieel is voor het succes van onze leerlingen. We bieden diverse mogelijkheden voor ouderbetrokkenheid, zoals ouderavonden, mentorcontacten en meedenken in de schoolontwikkeling. Samen creëren we een omgeving waarin leerlingen kunnen gedijen en zich optimaal kunnen ontwikkelen.

Het Willem de Zwijger College Papendrecht beschikt over moderne faciliteiten en een stimulerende leeromgeving. We maken gebruik van digitale leermiddelen en innovatieve technologieën om het onderwijs te verrijken en leerlingen voor te bereiden op de uitdagingen van de 21e eeuw. Daarnaast bieden we diverse buitenschoolse activiteiten, zoals excursies, projecten en culturele evenementen, om het leerproces te verrijken en leerlingen kennis te laten maken met verschillende disciplines.

Bij 1 Papendrecht streven we ernaar om elke leerling te laten groeien, zowel academisch als persoonlijk. We creëren een omgeving waarin leerlingen worden uitgedaagd, gemotiveerd en ondersteund om hun volledige potentieel te bereiken. Onze toegewijde en ervaren docenten zorgen voor een inspirerende leerervaring en begeleiden leerlingen in hun ontwikkeling naar zelfstandigheid, kritisch denken en sociale verantwoordelijkheid.